BUGÜN 17 TEMMUZ 2024 ÇARŞAMBA  

 
 
ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

HİZMETLERİMİZ

SSS

İLETİŞİM

 
 
 
 ÜRÜNLERİMİZ
UPS Tamiri , UPS Aküsü Değişimi , Ups Bakımı , UPS Onarımı ve Yerinde Güç Tespiti
UPS HASTANESİ olarak ; Ups Tamiri , Regülatör Tamiri ve Redresör Tamiri için verdiğimiz servis hizmetlerimiz GARANTİLİ olarak yapılmaktadır.

 

Müşterilerimizin talepleri üzerine ihtiyaç duyduğu sistem için güç  ölçümü , elektrik tesisatının  kontrolü , bağlanılması düşünülen cihazın en uygun nereye konulması gerektiği gibi konularda keşif    hizmetleri vermekteyiz.Yapılan tespitler sonucunda devreye alınacak cihazın   uzun vadede  sağlıklı çalışması, elektrik tesisattında çıkabilecek  olumsuzluklardan etkilenmemesi için yapılması gerekli çalışmalar raporlanarak  müşterilerimize sunulmaktadır.

 Yukarıda belirtitiğimiz hizmelerimizi; Kesintisiz Güç Kaynağı / UPS , Redresör , Servo, Statik ve Mikroişlemcili Voltaj Regülatörleri ve diğer özel güç elektroniği sistemleri için ürün temininden önce müşterilerine sunan firmamız satış sonrasında ise kurmuş olduğu sistemlerin düzenli olarak periyodik bakımlarını gerçekleştirerek oluşabilecek arızaların önüne geçmek dolayısı ile sistemin kesintisiz olarak çalışmasına yardımcı olmaktadır.

 Marka bağımsız teknik servis  hizmetlerimizde ise , her güçte Kesintisiz Güç Kaynağı ( UPS) Tamiri ,Onarımı , Bakımı, UPS Aküsü değişimi,  her  markaya  yönelik  Kesintisiz  Güç Kaynağı (UPS)   bakım anlaşmaları, montaj ve demontaj hizmetleri,garantili ups tamiri  ve bununla beraber regülatör,  redresör, invertör , elektronik kompanzasyon aletlerinin tamirleri tecrübeli teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Sektörde oluşturduğumuz   hızlı   tespit, hızlı çözüm  ve anında  müdahale  prensibimize  uygun olarak 7/24  servis esasını "gerçekten  7 gün 24 saat servis" anlayışı ile  uygulamaktayız. UPS HASTANESİ  Teknik Servisine ulaşan arıza kaydı ile bakım anlaşmalı hizmet verdiğimiz müşterilerimize İstanbul içerisinde en geç 4 saat içinde müdahale edebilecek bilgi birikim ve donanıma sahiptir. 

UPS HASTANESİ olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak,müşterilerimizin taleplerine en kısa zamanda ve en uygun fiyat-performans ilişkisi ile  karşılayıp  günün her saatinde bize ulaşma imkanını  sizlere sunmuştur. 

 

Teknik servis hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

7/24 Tel : 0532 564 00 01

 
DİĞER ÜRÜNLERİMİZ
 Yerinde UPS , Regülatör , Redresör ve Diğer Elektronik Cihazların Arıza Tespiti , Tamiri , Onarımı
 Parça Dahil Bakım Anlaşması ve Parça Hariç Bakım Anlaşması
 Statik Mikroişlemcili Servo Voltaj Regülatörü Tamiri İmalatı Satışı
 Akü Şarj Cihazı ve Redresör Tamiri , İmalatı , Satışı ve Teknik Servisi
 Kuru Akü , Jel Akü , Agm Akü , Marin Akü , Temizlik Makinası Aküsü , Forklift Aküsü ve Solar Akü Satışı , Akü Değişimi , Akü Arıza Tespiti
 Güç Kontrol Üniteleri Satışı Tamiri Kurulumu ve Teknik Servisi
 MeanWell Marka SMPS Güç Kaynakları Satışı ve Tamiri
 DATASAFE Akü ; Datasafe NPX Serisi , HX Serisi , HX Front Terminal , D Serisi , C Serisi , MX Serisi
 RITAR Akü ; Ritar RT Serisi , Ritar RA Serisi , Ritar RL Serisi , Ritar DG Serisi
 YUASA Akü ; Yuasa NP Serisi , Yuasa NPL Serisi , Yuasa SWL , Yuasa EN Serisi
 ODYSSEY Akü ; Odyssey PC Serisi 8Ah-126Ah
 HURDA AKÜ ; Hurda akülerinizi , atık akü toplama yönetmeliklerine uygun olarak adresinizden alıp ilgili merkezlere ulaştırıyoruz.
 CYCLON Akü; Cyclon 2V Serisi Aküler
 Sinüs İnvertör taleplerinize stoktan çözüm sunuyoruz..
 Lityum Akü (LITHIUM BATTERY) çözümlerimiz için irtibata geçiniz....
 
 
 
Powered By Online Merkez

Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  SSS  |  İletişim